Yetenek zor bulunan bir değerdir. Birçok üstün yeteneği bir arada sunabilmekse Cerato’nun yeteneği. Güvenlik, performans, yakıt ekonomisi ve prestij gibi beklentileri karşılamak onun işi.

 

Otomobil tasarımında en iyiyi yeniden tanımlayan yeni Cerato’nun cesur, coupé benzeri orantıları ile göz alıcı hatları ve kıvrımları seri hızlanma ve zahmetsiz hareket akışını ön plana çıkarıyor.

Mükemmel Sürüş Deneyimi

Muhteşem dış tasarımı üstün performans ve güç ile birleştirdiğinizde sürüş heyecanı gerçek anlamda hayat buluyor.  Dar virajları alırken, otobanda hız yaparken veya aniden durmanız gereken durumlarda fren yaparken yeni Cerato komutlarınıza sezgisel olarak tepki verir.

Yılın 365 Günü Konforlu Ortam

Gelişmiş klima sistemi sayesinde yolcularınızla birlikte tüm yıl boyunca rahatça yolculuk edebilirsiniz. Koltuk ısıtıcıları soğuk günlerde konfor sağlarken, otomatik klima havalar ısındığında sizi serin tutar. Ön camda buğulanma algılandığında otomatik buğu önleme sistemi kendiliğinden devreye girer ve bir iyonizer de araca giren havanın temiz ve kokusuz olmasını sağlar.

Arka ve Ön Park Sensörleri

Zemin konsolundaki bir anahtarla etkinleştirilen ön ve arka park yardım sistemi, gösterge panelinde bir grafikle araç ile herhangi bir engel arasındaki uzaklığı gösterir.

Otomatik Hız Sabitleme ve Sınırlama

Direksiyon üzerinde kolay erişilebilir bir noktaya yerleştirilen bir anahtarla etkinleştirilen otomatik hız sabitleme ve sınırlama sistemi daha yüksek yakıt verimliliği için hızınızı sabitlemenizi sağlar.

En Uygun Fiyat

Cerato’lara 20.000 TL’ye 20 aya kadar %0 faiz veya 60.000 TL’ye 20 aya kadar %0,82 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik 8.000 TL’ye varan indirimler ve Metalik gri renk hediyesi  sizleri bekliyor. 

Sizleri Nazer ayrıcalıklarıyla hayallerinizi sürmeye davet ediyoruz. İletişim için (0262) 642 15 42 nolu telefonu arayabilirsiniz. 

 

Leave a Reply