Ülkemizin ve dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden olan Peugeot’nun yeni sedan model otomobili olan Peugeot 508, Peugeot Nazer Plaza’da düzenlenen lansman gecesiyle tüm davetlilere tanıtıldı.
Gebze’de bulunan Peugeot Nazer Plaza’da gerçekleştirilen geceye Nazer Otomotiv ortaklarından Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Özdinçer ve Sait Ertuğ, Nazer Otomotiv Genel Müdürü Aykut Pektekin, Peugeot Türkiye Satış Müdürü Naci Kostakoğlu ve çok sayıda iş adamı katılım gösterdi.

 

Yeni Peugeot 508, sahip olduğu özelliklerle kendi sınıfına oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Uzunluğu ve tavan yüksekliği azaltılan araç, daha sportif bir görünüme kavuşmuş bulunuyor. Oldukça keskin dış hatlara sahip olan Yeni 508, daha güçlü ve agresif bir duruş sergiliyor. İç mekanda ise artık ikonik hale gelmiş olan Peugeoti-Cockpit® kullanıcıları karşılıyor.
Üstün yol tutuşu, yüksek verimliliğe sahip yeni motorları, ayısız teknolojik donanımları ve ileri seviyede kalite özellikleriyle Yeni Peugeot 508, D segmenti araçlarda standartları yeniden belirlemeye geliyor.

 

 

 

Leave a Reply