Ticarette sınır tanımayanlara en cazip fırsatları sunan Ford’da, Ford Transit ve Transit Custom araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle sunuluyor. Türkiye’de ticari araçların 51 yıldır tek karşılığı olan Ford’da, Ford Transit ve Transit Custom kampanyalarına göz atıp ekim ayına Ford’la girebilirsiniz.

 

Çağdaş Görünüm ve Olağanüstü Konfor

Ticaret hayatının tartışmasız ve rakipsiz lideri Ford Transit ve Transit Custom, hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Güç, dayanıklılık ve konfor özellikleriyle orta ticari araç segmentinde en çok tercih edilen araçlardan biri olan Transit ve Transit Custom beklentilerinizi aşma konusunda hep birkaç adım önde gidiyor.

Transit’lerin her milimetresi, işinizi etkili, verimli ve uygun maliyetle yürütmenize yardımcı olmak için tasarlandı. Ford Transit ve Transit Custom bugüne kadar yapılmış en yetkili, sağlam ve dayanıklı araçlar. Dış tasarımı etkileyici, modern bir sağlamanın yanı sıra aynı zamanda aracın daha aerodinamik özelliklere sahip olmasına ve daha gelişmiş yakıt ekonomisi sağlamasına katkıda bulunur. İç tasarımı şık, rahat ve binek araçlara benzerdir. Ancak bu bir Transit’tir; yani aynı zamanda kullanışlı ve dayanıklıdır.

Daha az stresli, iletişimi yüksek bir iş günü için

Özellikle kentsel alanlarda daha zahmetsiz sürüş sağlayan Transit Custom’ın teknolojisi iş gününüzün stresini azaltıyor. Hayatınızı daha fazla kolaylaştırmak için, çok sayıda akıllı eşya bölmeleri ve dizüstü bilgisayar için ideal, katlanır masanın yer aldığı kabini bir mobil ofis gibidir. Ford SYNC sesle kontrol özelliği de (cep telefonunuzdan) iletişiminizi sürdürmenizi ve hoş zaman geçirmenizi sağlar; ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan! Ayrıca; en uygun, en rahat sürüş pozisyonunuzu bulabilmeniz için sürücü koltuğu gibi yeni direksiyon simidi de tam ayarlanabilir özelliktedir.
 

Seyir halindeyken iletişiminizi sürdürün

Şehir sokakları, otoyollar, kasaba yolları, kırsal yollar… İşiniz sizi nereye götürürse götürsün Transit ile rahatlığın tadını çıkarır, iletişiminizi sürdürürsünüz. Bir dizi yenilikçi teknoloji sayesinde sürüş ve park etme daha kolaydır. Donanımlı, çok sayıda saklama alanına sahip kabininizde sesle kontrol özelliğiyle telefon görüşmelerinizi seyir halindeyken de yapabilirsiniz. Ellerinizi direksiyondan ve gözlerinizi yoldan ayırmadan işinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

 Güvenlik ve Emniyette Tam Not

EuroNCAP’ten sınıfında 5 yıldız alan ilk araç olan Transit Custom ve aracınızı yokuşta hareket ettirmenin güçlüklerini ortadan kaldıran özellikten, sizin adınıza acil durum servislerini aramaya kadar birçok görevi yerine getiren sisteme kadar, Transit’te ve Transit Custom’da hayatı kolaylaştıran çok sayıda teknoloji vardır.

Aralık Ayında Ticari Fırsatları Yakalayın

Son derece çağdaş görünüme, olağanüstü konfora, mükemmele araç içi iletişimlere ve üst düzey güvenlik önlemlerine sahip Ford Transit ve Transit Custom’a sahip olmak için sadece istemeniz yeter. 3 yıl sınırsız km garantisiyle sunulan Transit ve Transit Custom 40.000 TL 20 Ay %0 faiz Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında 44.000 TL 20 Ay %0 faiz ile Ford Nazer’de!

Üstelik Transit Custom alımlarında 4 adet kış lastiği sadece 1200 TL!

 Sizleri Nazer ayrıcalıklarıyla hayallerinizi sürmeye davet ediyoruz. İletişim için 0(262) 641 33 33 nolu telefonu arayabilirsiniz. 

Leave a Reply