Yeterli yük kapasitesi ve lider motor performansı tarzı ile sınıfının en iddialı aracı olan KIA Bongo şubat ayına özel ödeme paketleriyle sizleri bekliyor

YENİ FIRSATLAR

KIA’nın 1980 yılından itibaren ürettiği çok özellikli kamyonet modeli Bongo’ya ocak ayında sahip olmak için sunulan fırsatlar cebinizi ısıtacak. 2-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında 20.000 TL’ye 20 aya kadar yüzde 0 faiz fırsatıyla KIA Bongo’ya sahip olabilirsiniz. Emsalsiz özellikleri ile Türkiye’de kamyonet modelleri arasında bir adım öne çıkan ve ticarette fark yaratan Kia Bongo yeni fırsatları ile sizleri bekliyor.

KOMPAKT GÖRÜNÜM

Düşük yakıt teknolojisi ile sınıfının en gözde aracı olan Bongo’nun, birleşik yakıt tüketimi 9.9 Litre – karma CO2 emisyonu 251 g/km arasında değişmekte. 2 yıl ya da 100 bin km yasal garanti altında olan Bongo, anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 3 yıl ya da 100 bin km boyunca KIA Özel Garanti Onarım Güvencesi ile sizin olabilir. Sınıfından beklenen kompakt görünümünü sınıfından beklenmeyen konforla birleştirerek müthiş bir araç deneyimi için sizleri bekliyor.

NAZER GÜVENCESİ

Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan, yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri ve operasyonel araç kiralama hizmetleri sunan KIA Nazer’de bulunan indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklüçeşme Mahallesi İstanbul Caddesi E-5 Yanyol Gebze adresine gelerek yada (0262) 642 15 42 numarayı tuşlayarak KIA Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply