TEST SÜRÜŞÜ

Otomotiv sektörünün en havalı jargonlarından “test sürüşü”. Google’da test sürüşü yazıp tıklarsanız karşınıza önce satırlarca markaların test sürüş talep sayfaları, sayfada biraz daha aşağıya inerseniz Youtube’de meraklıların en güncel araç modellerine ilişkin görüşlerini anlatan test sürüş videoları çıkacaktır karşınıza.

Peki nedir test sürüşü ?

Kısacası; internetteki fotoğraflarından, blog yazılarından,  videolardan ilginiz olan arabaların özelliklerini öğrendikten sonra , bu bilgiyi satış danışmanındaki doğru detaylarla harmanlayıp, ardından fiyatını da öğrendikten sonra hayal ettiğiniz aracın ete kemiğe bürünmüş halidir test sürüşü.

Alacağınız arabaya karar verirken yaşadığınız en zevkli andır.

Aracın koltuğu sizi mutlu hissedeceğiniz şekilde kavrıyor mu ? Aracın iç kabini göz zevkinize uyumlu mu?  Ah o teknolojileri kullanabilmenin verdiği haz , nasıl hissediyorsunuz ? Motorun performansı ile kağıttan okuduklarınız öngörünüzdeki gibi mi?

Ve benzeri yüzlerce sorunun tamamının, 5 – 10 dakikalık bir sürüşle yanıtını bulduğu, aracınızın kendisini size, sadece size anlattığı andır test sürüşüdür.

Nasıl bir his merak mı ettiniz !

Buyrun www.nazer.com.tr ‘ye, ardından da plazamıza; birlikte bu heyecanı yaşayalım.

Leave a Reply