20 yıllık efsane Ford Focus, geleceğin teknolojisine daha uyumlu olmak amacıyla baştan tasarlandı. Yüksek performans, ileri teknoloji ve insan odaklı tasarımı felsefesi haline getiren Ford Focus, yenilenen donanımları ve tasarımıyla yolların vazgeçilmezi olacak.

Dinamik ve Enerjik

Yeni Ford Focus, dinamik ve enerjik tasarımıyla göze kolayca çarpıyor.  İç tasarımda yeni ön konsol önceki nesillere göre daha geniş bir ortam sağlıyor. Sade ve net hatlar da kaliteli malzemeyle bir araya gelince iç mekanın kalitesini arttırıyor.


Geniş iç Mekan

Yeni Ford Focus, çift parça panoramik açılabilir cam tavanla iç mekanı daha da ferahlatırken, bir önceki modeline kıyasla iç hacmini de 90 litre arttırarak 511 litre değerine taşımış durumda. Bunun yanı sıra teknolojik donanım açısından da diğer modellerine göre oldukça fazla seçenek sunmakta.


Güvenli Sürüş

Yeni Ford Focus, seviye 2 otonom sürüş teknolojileri, Ford Co-Pilot 360, Dur & Kalk fonksiyonu, Adaptif Hız Kontrol sistemi, Şerit Hizalama teknolojisi, görsel, sesli uyarılar ve 3 farklı sürüş modu ile de sürücülerin üzerinde ki baskıyı kaldırarak daha güvenli bir sürüş için tasarlandı.


Eğlenceli Yolculuk

Yeni Ford Focus, kablosuz şarj bölmesi ile telefonunuzu şarj etme olanağı sağlarken SYNC 8’’ renkli dokunmatik ekranıyla da bluetooth ile bağlanılarak sevdiğiniz müzikleri dinleme fırsatı sunuyor. B&O ses sistemiyle donatılmış olan araç müziklerinizi en kaliteli şekilde dinlemeyi vaat ediyor.


Sürücüye Yardımcı

Yeni Ford Focus, Göz Hizası Gösterge Paneli özelliği sayesinden gözünüzü yoldan ayırmadan yolculuk için gerekli olan bütün bilgeleri göz hizasında görmenizi sağlıyor. Aktif Park Asistanı özelliği ise park etmeyi kolaylaştırırken Paralel Park Çıkış Yardımı sayesinde de paralel park alanlarından bile kolayca sürücünün kolayca çıkmasını sağlıyor.


Ford Focus’ u Yakından Görün

Sizde Yeni Ford Focus’ la tanışmak istiyorsanız, Köşklü Çeşme Mh. 573. Sk. No: 541400 Gebze/Kocaeli adresine gelerek Ford Nazer’ i ziyaret edebilir veya 0(262)-641-3333 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.http://nazer.com.tr/teknoloji-ve-tasarimin-yeni-harikasi-ford-focus/

Leave a Reply