Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK’lı kişilerin sağlık hizmetlerinden daha kapsamlı ve uygun fiyatlarla yararlanabilmesi için oluşturulan bir sağlık sigortasıdır. Devlet destekli bir sağlık sigortası olan tamamlayıcı sağlık sigortası, ayakta ve yatarak tedavi imkanları ile sağlık hizmetlerinden daha işlevsel bir şekilde yararlanmanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda uygun fiyatlarla ekonomik açıdan da bütçenize dost bir hizmet alabilmenizin önünü açıyor.

EKSTRA ÜCRET ÖDEMEDEN TEDAVİ

Yatarak tedavi imkanlarında ameliyat, oda-yemek, refakatçi, ilaç tedavisi, yoğun bakım ve doktor takibi gibi hastanede yatarak alabileceğiniz sağlık hizmetleri oldukça geniştir. Tüm bu tedavi masrafları, sigorta kapsamındadır. Bu işlemler için ekstra bir ücret ödemezsiniz ve sigorta şirketiniz masrafları karşılar. Kontroller sonucunda hastaneye yatmanız gereken bir hastalığınız ortaya çıkarsa hem bütçeniz hem sağlığınız güvence altında olur.

KONAKLAMA ÜCRETLERİ SİGORTA TARAFINDAN KARŞILANIYOR

Tamamlayıcı sağlık sigortasının avantajlardan bir diğeri ise ciddi sağlık problemlerinde kendini gösteriyor. Daha uzun ve ciddi bir tedavi süreci ile karşı karşıya kaldığınızda konaklama ve benzeri olan uygulamalar da sigorta tarafından karşılanıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası, sigorta şirketlerinin istediği prim ücretleri, sigorta yaptırmak isteyen kişilerin yaş grubu, sağlık durumu ve istediği güvencelerin limitlerine göre farklı şekillerde oluşturulma ve dilediğiniz gibi belirleme imkanını size sunuyor.

SAĞLIK SİGORTASI İÇİN NAZER’E UĞRAMAYI UNUTMAYIN

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası avantajlarından yararlanmak ve kolay yoldan sigortanızı yaptırmak için yapmanız gereken çok basit. Sigorta poliçeleri hakkında bilgi almak için Köşklüçeşme Mah. 573. Sok. No:5 Gebze/KOCAELİ adresinde yer alan Nazer Sigorta Aracılık Hizm. LTD. ŞTİ’yı-i ziyaret edebilir ya da (0262) 641 33 33 numaralı telefondan bize ulaşarak uzman kadromuzdan konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply