PEUGEOT TÜRKİYE – TEKNOLOJİLER

PEUGEOT TEKNOLOJİLERİ, her şeyden önce sizi heyecanlandırmak için tasarlandı. ‘Aslan’ logosunun altında üretilen her araç, sizlere ayrıcalıklı ve unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşatacak teknolojilerle donatıldı.

 

İNOVASYON VE TEKNOLOJİ

Peugeot’nuzun her bir detayı, duyularınızı uyandırmak için tasarlandı. Bu sayede tüm dünya ile bütünleşerek eşsiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. 

Peugeot’nun otomotiv dünyasına armağanı, benzeri olmayan  ileri teknoloji Peugeot i-Cockpit®’e hoş geldiniz!  Ellerinizi kompakt direksiyon simidinin üzerine koyun ve parmaklarınızın ucuyla yola hakim olmanın benzersiz duygusunu yaşayın. Bilmeniz gereken her şey görüş alanınızda ve head-up dijital ekranda görüntülenecek; gözlerinizi bir an bile yoldan ayırmanıza gerek kalmayacak.

Büyük dokunmatik ekran ve telefon iletişim sistemleri sezgisel ve güvenli bir sürüş deneyimine sahip olmanız için pratik bir şekilde elinizin altında bulunuyor.

Peugeot i-Cockpit’in sezgisel kullanımı ile birlikte Pure Tech veya BlueHDi motorunuz üst düzey sürüş keyfi ve verimlilik sunuyor.

PEUGEOT İ-COCKPİT®

Yenilikçi bir kabinde sürüş konsepti

 

Bir PEUGEOT sürmek insanı hep kendine çeken bir deneyim olagelmiştir. Şasi ve yol tutuş yönünden, markanın sahip olduğu uzmanlığa dil uzatılması dahi düşünülemez. Direksiyondaki dinamik sürüş duyumsamaları sürücüye mutluluk verir. Sürüş keyfi arayışında daha da ilerilere gitmek için, PEUGEOT uzun yıllardır sürüş kabini ortamı üzerinde epey bir kafa yormaktadır, sürücüye üstün bir otomobil deneyimi yaşatmak adına.

Bu araştırma da meyvesini PEUGEOT i-Cockpit® olarak bilinen yenilikçi bir iç düzen şeklinde verdi.

Leave a Reply