Yakıt ekonomisi ve güvenli sürüşü ve performansıyla emsallerinden bir adım öne çıkan KIA Rio’ya Ocak ayı fırsatlarıyla siz de sahip olabilirsiniz

 

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

KIA’dabirbirinden özel fırsatlar devam ediyor. Şehrin dinamizmine uyum sağlayan ve yenilenen özellikleriyle adından söz ettiren KIA Rio modeli de son kampanyasıyla sizleri bekliyor. 2-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Rio modellerinde 20 bin TL’ye 20 ay  yüzde 0 veya 60 bin TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faiz fırsatı ve metalik renk hediyesi fırsatı sunuluyor.  Tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Rio modelleri; güvenliği, yakıt ekonomisi ve teknik özellikleriyle sizleri bir adım öne geçirecek. Rio modellerine ocak ayında siz de sahip olabilirsiniz.

 

EN İYİ ÖZELLİKLER BİR ARADA

Şehir dinamizmini yansıtan Rio modellerinde en iyi özelliklere bir arada sahip olmanın ise şimdi tam zamanı. Ferah ve geniş kabin, yüksek bagaj kapasitesi, mobil uyumlu ekran, arka koltukta bulunan USB girişi, düşük emisyon tüketimi ve düşük yakıt tüketimi, yüksek düzey güvenlik özellikleri gibi unsurlarıyla Rio size aradığınız tüm özellikleri bir arada sunuyor. KIA Nazer’de bulunan indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklüçeşme Mahallesi İstanbul Caddesi E-5 Yanyol Gebze adresine gelerek ya da (0262) 642 15 42 numarayı tuşlayarak KIA Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Leave a Reply