Çarpıcı iç-dış dizayn ve son derece modern bir tasarıma sahip olan Ford Kuga, kaslı gövde yapısı ile aracınıza tarz katarken, mayıs ayında Ford Nazer müşterilerine yeni fırsatları ve kampanyası ile sizleri bekliyor

 

AVANTAJLI TAKSİT SEÇENEĞİ

1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla Ford’un dikkat çeken özellikleriyle kendisine hayran bırakacak otomobili Ford Kuga’ya ayda 1.425 TL’lik taksitlerle sahip olabilirsiniz. Ford Nazer Otomotiv’den 4 yıl garanti ile sizlere güvenli sürüş deneyimini sonuna kadar yaşatacak olan Kuga mayıs ayında fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI

 Kuga’nın dinamik tasarımı sizi ilk görüşte etkisi altına alır. Kaslı gövde yapısı araca tarz katmanın yanı sıra, aracın aerodinamik verimliliğine de katkıda bulunur. Aracın dinamik tasarımını ve çekici tarzını güven dolu imajı destekliyor. Kuga size bambaşka bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

MAYIS AYINDA FIRSATI KAÇIRMAYIN

 Ford Nazer’de bulunan mayıs ayına özel indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklü Çeşme Mahallesi 573. Sokak No: 5 Gebze/KOCAELİ adresine gelerek ya da (0262) 641 33 33 numaralı telefonu  tuşlayarak Ford Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

http://nazer.com.tr/news-posts/nazerden-mayis-ayi-icin-ozel-odeme-secenekleri/

Leave a Reply