Türk sigorta sektörünün yapı taşları arasında yer alan Nazer Sigorta, sunduğu birbirinden avantajlı sağlık sigorta paketiyle sağlığınızı güvence altına alıyor

 

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelen sağlık sigortaları, kentimizde Nazer Sigorta farkıyla insanlarla buluşmaya devam ediyor. Axa, Allianz, Eureko, Güneş, Mapfre ve Ak Sigorta gibi büyük şirketlerle çalışan ve herkese uygun sağlık sigortası paketleri sunan Nazer Sigorta sayesinde sağlığınızı güvence altına alacaksınız.

 

AXA’DAN DİJİTAL SAĞLIK

Nazer Sigorta ile çalışan Axa Sigorta sunduğu yeniliklerle sigortalıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Müşterilerine sunduğu “Axa Sağlığım” mobil uygulamasıyla müşterilerin uygulama üzerinden randevu almalarını sağlarken, müşterilere kişiselleştirilebilen yeni özellikler sunuyor.

 

SİZİ DÜŞÜNEN SAĞLIK SİGORTASI

Allianz Sigorta beklenmedik şekilde oluşan sağlık giderleriniz için  sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Allianz Sigorta bünyesinde bulundurduğu en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan yaptırabileceğiniz sigorta paketlerini  uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor.

 

DURUMA ÖZEL SİGORTALAR

Eureko Sigorta’nın kişiye özel sağlık sigortalarının yanı sıra durumlara özel sağlık sigortaları da müşterilerinin hizmetinde. Eureko yurt dışı ve iş gezileriniz için “Seyahat Sağlık Sigortası” her mevsimin koşuluna özel olarak hazırlanmış “Dört Mevsim Sağlık Sigortası” ve diğer sigorta paketleri ile her an sizlerin yanında.

 

SAĞLIK SİGORTANIZ GÜNEŞ’TE

Nazer Sigorta ile çalışan ve uygun fiyatlarla sağlık sigortası paketleri sunan Güneş Sigorta “Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile ödemelerinizi tam yatırırken sağlığınızı da güvence altına alıyor. Güneş Sigorta’nın sunduğu en büyük özellik  sağlık sigortalarındaki yaygın uygulamaların aksine 2 yıl gibi kısa bir sürede yenileme garantisi sunması.

 

SİZE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Ak Sigorta’nın sağlık sigortalarında sizlere sunduğu inanılmaz imkanları kaçırmayın. Her bütçeye uygun tekliflerin sunulduğu Ak Sigorta’da özel şartlar kapsamında size dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlıyor. Sigortanızı ihtiyaçlarınıza göre kendiniz oluşturmak için Ak Sigorta en doğru adreslerden.

 

MAPFRE’DE EMİN ELLERDESİNİZ

Sağlık sizler için her şeyin başında geliyorsa sizlere uygun sağlık sigortaları Mapfre’de. Her bütçe ve ihtiyaca cevap vermek üzere tasarlanan sağlık sigortaları sayesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Sizler de  Mapfre acentesi Nazer Sigortaya uğrayın ve  kendinizle beraber sevdiklerinizi de koruma altına alın.

 

NAZER SİGORTAYA UĞRAYIN

Nazer Sigorta müşteri memnuniyetine odaklanıp; kaliteli hizmeti ve sizlere en uygun sağlık paketlerini hazırlıyor. Şakası olmayan sağlıkla ilgili olarak sizler için en doğru ve uygun fiyatlı sağlık sigortalarına ulaşmak için Nazer Sigorta’ya uğrayın. Nazer Sigorta ile emin ellerde olmanın keyfine varabilirsiniz. Nazer Sigorta avantajlarını yakalamak için (0262) 641 33 33 no’lu telefonu arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; http://nazersigorta.com/index.asp

Leave a Reply