Nazer Sigorta farkıyla sahip olacağınız “Sağlık Sigortası” ile hastalık veya kaza durumlarına karşı kendinizi ve çocuklarınızı koruma altına almanın tam zamanı.

 

Dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlayan, kaza ve hastalık durumlarında oluşacak masrafların karşılanmasına yönelik, kişilere özel hazırlanmış, sizi ve dilerseniz çocuklarınızı koruyucu bir sağlık sigortası sizleri bekliyor.

 

Nazer Sağlık Sigortası’nın faydaları;

 

 • Yaşadığınız bir rahatsızlık ya da beklenmedik bir kaza sonucunda tedavi görmeniz gerektiğinde Nazer’den sahip olacağınız Sağlık Sigortanız devreye girer. Her türlü sağlık hizmetini ayağınıza getirir.
 • Tercih avantajını önünüze sererek, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunda tedavi olmanızı sağlar.
 • Karşılamakta zorluk çekeceğiniz sağlık masraflarını karşılamanızda yardımcı olur.
 • Kendinizi güvende hissetmeniz için dilediğiniz özel sağlık kuruluşunun konforundan yararlanır ve sizler için en kaliteli hizmeti alır.
 • Yurt içinde veya dünyanın her yerinde tedavinizi dilediğinizce gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hamilelik ve doğum harcamalarınızda yanınızda olur.
 • Bunlara ek olarak çocuğunuzun da sizin sigortanız altında, Nazer güvencesinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz Nazer’in Kanatları Altında

 

Çocuklar 18 yaşına kadar tek başlarına sigortalanamazlar. Ancak sizin kadar korunmaya ihtiyacı olan 18 yaşının altındaki çocuklarınızı Nazer güvencesine alabilirsiniz.

 

Çocuğunuzu kendi üzerinizden sigortalayarak onların sizin poliçenizde yer alan her koruyucu maddeden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz doğduktan 15 gün sonra poliçeye bebeğinizi de sigortalatarak  rutin kontroller, aşılar vs. gibi bütün durumlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Doğuma Hazırlıkta Güvenceye Devam

 

Nazer Sağlık Sigortası güvencesi sizi doğuma başlamadan ortalama 1 yıl sonra doğum hazırlıklarınızda ve doğum sırasında tam bir güvence altında tutar. 1 yıllık süreci doldurmuşsanız gebelik sırasında rutin kontrol, doğum vb. durumlarda sizlerin masraflarını karşılamaya devam eder.

 

Bunlar için sadece sigortalı poliçenize doğum teminatını eklettirmiş olmanız gerekmektedir. Ondan sonra bırak gerisini Nazer Sigorta halletsin.

Yurt Dışı Seyahatinde de Yanınızda

 

Hava değişimi çoğu zaman insanların hastalanmasına, ufak rahatsızlıklar yaşamalarına neden olur. Yurt dışı seyahatine çıkarken bu konu sürekli aklınızı kurcalar. Ama Nazer Sigorta artık aklınızın kurcalanmasına izin vermeyecek. Yıl içerisinde sık sık yurt dışı seyahati yapıyorsanız bile Nazer Sağlık Sigortası sizi gittiğiniz her yerde korumaya devam edecek.

Yanınızda Nazer Var

 

İşte bu şekilde Nazer Sağlık Sigortası ile belirtilen durumlarda ortaya çıkabilecek zararlardan kendinizi koruyabilirsiniz.

 

Buradaki güvence ile hem kendinizi hem de çocuklarınızı güvence altına alarak korumaya, oluşabilecek kazalar ve hastalıklar gibi durumları en az zararla ya da zararsız bir şekilde atlatmaya yardımcı olmaya çalışan bir Nazer Sigorta var.

Sizleri Nazer Sigorta ayrıcalıklarıyla sağlıklı bir hayat sürmeye davet ediyoruz. İletişim için 0(262) 641 33 33 nolu telefonu arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

  Nazer Sigorta ile sağlıklı kalın!

   

  Leave a Reply