Arşiv

NAZER OTOMOTİV ANNELERİ UNUTMADI

By 18 Mayıs 2017No Comments

 

Nazer Otomotiv, en değerli varlıklarımız, bizleri büyüten ve yetiştiren annelerimiz için  “Anneler Günü”nde şirket bünyesinde bir kutlama gerçekleştirdi ve bu özel günde anneleri unutmadı.

 

Kentimizin önemli kuruluşlarından Nazer Group bünyesinde bulunan Nazer Otomotiv annelerimizi unutmayarak  şirket binasında yapılan kutlamayla “Anneler Günü” coşkusunu doyasıya yaşadı. Özel anların yaşandığı ve annelerin unutulmayacak bir gün geçirdiği etkinlikte Nazer Group yetkilileri ve şirket personelleri yer aldı. Nazer Ailesi bu özel günde gerçekleştirdiği etkinlikle hafızalardan silinmeyecek bir etkinliğe imza atmış oldu.

 

ANNELERE ÖZEL MEKTUPLAR

 

Nazer Otomotiv tarafından organize edilen sürpriz Anneler Günü programı şirket personelinin geniş katılımıyla kutlandı. Nazer Otomotiv, düzenlediği “Anneler Günü” etkinliğiyle  eğlenceli vakitler geçirilmesini sağlarken, çalışanların anneleri de unutulmadı. Yapılan kutlamada şirket personellerinin  annelerine bu özel güne istinaden departman müdürleri tarafından kişiye özel mektuplar unutulmayan detaylar arasındaydı.

 

ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIZ

 

Program için büyük emeklerle  hazırlık yaptıklarını belirten Nazer Otomotiv Genel Müdürü Aykut Pektekin: “Bu gün annelerimizi onurlandırmak için kutlanan özel bir gün. İnsana sunulmuş en kutsal olgu kuşkusuz anneliktir. Bizler de annelerimizi bu özel günde unutmadık ve naçizane güzel bir kutlama yaptık. Bu vesileyle iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin sahibi olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutlar, organizasyonumuza iştirak eden tüm personelimize teşekkür ederiz” dedi.

 

Leave a Reply