İzmit’te inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren Nazer İnşaat iş dünyasına yönelik gerçekleştirdiği projesi Nazer Inn ile birbirinden farklı birçok meslek grubuna birlikte çalışma fırsatı sunuyor.

 

Kolay Ulaşım İmkânı

Bir Plaza hayal edin. İçerisinde hukuk ve danışmanlık bürosu, mühendislik firmaları, sigorta acenteleri, seyehat firmaları gibi günlük hayatta mutlaka kapısından geçmeniz gereken birçok firmayı size aynı yerde sunsun. İzmit trafiğinden uzak, tramvay güzergahı ile oldukça rahatlayan Yahya Kaptan Mahallesi’nde inşa edilen Nazer Inn’in size vaat ettiği tam da bu.

 

Birçok Meslek Grubu

Gün geçtikçe küresel bir platform halini alan iş dünyası için birlikte çalışmanın başarıyı getirdiği artık herkes tarafından bilinip kabul edilmekte. İzmitlilere gerçekleştirdiği projeler ile alternatif bir mimari anlayış sunan Nazer İnşaat iş dünyası için gerçekleştirdiği son projesi Nazer Inn ile bu kez iş dünyasının birçok meslek grubuna birlikte çalışma fırsatı sunuyor.

 

Ticari Tapu Fırsatı

Yahya Kaptan’da inşa edilen Nazer Inn iş dünyasının birbirinden prestijli firmalarını bir araya getirecek. Lokasyonu kolay, özgün mimarisi, kolay ulaşım seçenekleri ve birbirinden özel firmaların birlikte çalışma ortamını sizlere sunan Nazer Inn ister işiniz için, isterseniz yatırım amaçlı olarak satın alacağınız çalışma alanında için ticari tapu fırsatı ile yatırımınızı daha değerli hale getiriyor.

 

Nazer Ayrıcalığı

İzmit’in yükselen değeri Yahya Kaptan’da inşa edilmekte olan Nazer Inn projesi ya da Nazer İnşaat’ın gerçekleştirdiği diğer projeler hakkında bilgi almak için Sanayi Mahallesi Kozalı Sokak Çarşı Yapı AVM E2 Blok İzmit adresinde bulunan Nazer İnşaat’a gelebilir ya da (0262) 335 34 01 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

 

http://nazer.com.tr/nazer-insaat-is-dunyasini-bir-araya-getiriyor/

Leave a Reply