Nazer Otomotiv ve başarılarıyla gururlandıran Nazer ekibi daha önce kazandığı “Dealer of the Year” ödülünün ardından KIA ve Ford bünyesinde iki ödül daha alarak ödüllerde hat-trick yaptı ve başarılarına yenilerini ekledi. Nazer Grup bünyesinde çalışan Muhammet Akyüz Ford’un ardından KIA Türkiye Teknisyenler Yarışması’nda da 1’inci olarak ülkemizi 23-27 Nisan tarihleri arasında Güney Kore’de temsil etmeye hak kazandı.


Ülkemizi Temsil Edecek

Geçtiğimiz aylarda Ford’un gerçekleştirdiği Türkiye Teknisyenler Yarışması’nda 1’inci olan Nazer Grup bünyesinde çalışan Muhammet Akyüz KIA Türkiye Teknisyenler Yarışması’nda da 1’incilik ödülü kazanarak ülkemizi 23-27 Nisan tarihleri arasında Güney Kore’de gerçekleştirilecek Dünya Teknisyenler Yarışması’nda temsil edecek.


Pektekin Tebrik Etti

Konu hakkında konuşan Nazer Grup Genel Müdürü Aykut Pektekin,” Ford ve KIA’da bize bu gururu yaşatan ustamız Muhammet Akyüz’ü başta yöneticisi ve bir çalışma arkadaşı olarak tüm ekip arkadaşlarım adına cani gönülden tebrik ederim. 23-27 Nisan tarihleri arasında Güney Kore’de gerçekleştirilecek etkinlikte ülkemizi temsil edecek olması bize Nazer Grup adına büyük bir mutluluk yaşattı.

Leave a Reply