Filo kiralama, bir aracı satın alma maliyetine katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla kullanabilmenin en iyi ve en güvenli yoludur. Nazer Filo Kiralama ile şirketinizin binek araçlarını satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralayabilir ve avantaj sağlayabilirsiniz

AYLIK SABİT TAKSİTLER VE KDV AVANTAJI

Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz. Ayrıca Kiralama halinde faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir.

GÜÇLÜ BİLANÇO GÖRÜNÜMÜ

Filo Kiralama üzerinden araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.

NAZER AYRICALIĞINI YAŞAYIN

Nazer Filo Kiralama ile tek bir araca dahi ihtiyacınız var ise, filo kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almayla kıyaslanmayacak ölçüde uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz. Hizmet döngüsü kapsamında elde edeceğiniz fayda bununla sınırlı kalmayacak, aracınızı kullandığınız sürece çok sayıda ayrıcalığı yaşayacaksınız.

BİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Nazer Filo Kiralama hizmeti ile şirket sermayenizi bağlamadan ve satın alım finansmanı ile uğraşmadan ekonomik açıdan verimli seçeneği değerlendirmek için bizleri Köşklü Çeşme Mh. 573. Sk. No: 5 41400 Gebze/Kocaeli’de bulunan adresimizde ziyaret edebilir ya da (0262) 641 33 33 nolu telefondan arayabilirsiniz.

 

http://nazer.com.tr/nazer-filo-kiralama-ile-isinize-yon-verin/

 

Leave a Reply