Yeni nesil otomobil teknolojisine değer katan Kia Sportage dikkat çeken görünümü ve yenilikçi tasarımı ile hayran bırakırken, mayıs ayına özel yeni fırsatları ve son kampanyası ile sizleri bekliyor

 

ONARIM GÜVENCESİ

1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla KIA’nın gözbebeği modeli Sportage’a  40.000 TL’ye 24 ay %0.99 faiz avantajları ile sahip olabilirsiniz. 5.000 TL’ye varan indirim fırsatı ve 2 yıl ya da 60 bin km yasal garanti ile sizlere güvenli sürüş keyfi yaşatacak Sportage anahtar teslim tarihinden itibaren, toplamda 5 yıl ya da 150 bin km boyunca KIA Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.

YENİ NESİL TEKNOLOJİ

 İlhamını sadece gelecekten almayan KIA Sportage, performanslı turbo motoru ve 4×4 çekiş sistemi ile yeni nesil araç teknolojisinin birçok özelliğini bünyesinde barındırıyor. Sportage performanslı turbo motoru ve 4×4 çekiş sistemi ile tam olarak sizin için yaratıldı. Size kendinizi farklı bir zamanda yol alıyormuş gibi hissettirmek için tasarlandı.

MAYIS FIRSATINI KAÇIRMAYIN

KIA Nazer’de bulunan mayıs ayına özel indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklü Çeşme Mahallesi 573. Sokak No: 5 Gebze/KOCAELİ adresine gelerek ya da (0262) 642 15 42 numarayı tuşlayarak KIA Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

http://nazer.com.tr/news-posts/mayis-ayinda-kia-sportage-almanin-tam-zamani/

 

Leave a Reply