Düşük yakıt tüketimi ve sürüşünüze güvenlik katacak teknolojik gelişmeleriyle segmentindeki araçların arasında bir adım öne çıkan Kia Rio mart ayı fırsatlarıyla Kia Nazer’de

KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

KIA’da mart ayına özel fırsatlar devam ediyor. Yenilenen özellikleriyle ön plana çıkan, şehrin dinamizmine uyum sağlayan ve düşük yakıt tüketimiyle dikkatleri üzerine çeken Kia Rio, mart ayına özel kampanyasıyla sizleri bekliyor. 2-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yeni bir Rio’ya 999 TL’lik taksitlerle sahip olabilirsiniz.

EN İYİ ÖZELLİKLER BİR ARADA

Şehir dinamizmini yansıtan Rio modellerinde en iyi özelliklere bir arada sahip olmanın ise şimdi tam zamanı. Ferah ve geniş kabin, yüksek bagaj kapasitesi, mobil uyumlu ekran, arka koltukta bulunan USB girişi, düşük emisyon tüketimi ve düşük yakıt tüketimi, yüksek düzey güvenlik özellikleri gibi unsurlarıyla Rio size aradığınız tüm özellikleri bir arada sunuyor.

MART AYINDA KIA’NIZ OLSUN

Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak olan  indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklüçeşme Mahallesi 573.Sokak No:5 Gebze/KOCAELİ adresine gelerek ya da (0262) 642 15 42 numarayı tuşlayarak KIA Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz. Mart fırsatları yeni bir Kia sahibi olmanız için doğru zaman.

 

Leave a Reply