Çarpıcı iç-dış dizayn ve son derece modern bir tasarıma sahip olan Ford Kuga, kaslı gövde yapısı ile aracınıza tarz katarken, temmuz ayında Ford Nazer müşterilerine yeni fırsatları ve kampanyası ile sizleri bekliyor

1.875 TL’DEN BAŞLAYAN TAKSİTLERLE

1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla Ford’un dikkat çeken özellikleriyle kendisine hayran bırakacak otomobili Ford Kuga’ya ayda 1.875 TL’lik taksitlerle sahip olabilirsiniz. Ford Nazer Otomotiv’den 4 yıl garanti ile sizlere güvenli sürüş deneyimini sonuna kadar yaşatacak olan Kuga mayıs ayında fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

HURDA TEŞVİĞİ SİZLERİ BEKLİYOR

Göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Ford Kuga, aylık 1.875 TL’lik taksit avantajının yanı sıra “Hurda Teşvik” fırsatı ile Nazer müşterilerini karşılıyor. Hurda teşvikine ek olarak 18.000 TL’ye varan temmuz indirimleri ile yeni bir Ford sahibi olun ve sürüş konforunu maksimum seviyede yaşayın.

KUGA TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERLE DOLU

 Kuga’nın dinamik tasarımı sizi ilk görüşte etkisi altına alır. Kaslı gövde yapısı araca tarz katmanın yanı sıra, aracın aerodinamik verimliliğine de katkıda bulunur. Aracın dinamik tasarımını ve çekici tarzını güven dolu imajı destekliyor. Kuga size bambaşka bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

TEMMUZ AYINA ÖZEL FIRSAT

 Ford Nazer’de bulunan mayıs ayına özel indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklü Çeşme Mahallesi 573. Sokak No: 5 Gebze/KOCAELİ adresine gelerek ya da (0262) 641 33 33 numaralı telefonu  tuşlayarak Ford Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://nazer.com.tr/kuga-temmuz-ayinda-ozel-odeme-secenekleriyle/

Leave a Reply