ARAÇSIZ KOÇ’LU KALMAYACAK

 

Koç Holding, Koç ailesinde çalışan tüm personelleri için sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi.

 

İNDİRİM FIRSATI

 

91 yıldır Türkiye’de gerçekleştirdiği yatırımlar, sunduğu iş olanakları ile alanında bir dünya markası haline gelen Koç Holding çalışanlarına sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Gerçekleştirdiği çeşitli indirim fırsatları ile Koç Holding bünyesinde görev yapan binlerce personele araç alımında büyük bir kolaylık sağlayan Koç Holding, personelleri için Kuga’da yüzde 2, Focus ve Fiesta’da yüzde 5, Mondeo ve C-max’da yüzde 7, Courier’de yüzde 5, Custom’da ise yüzde 4 indirim seçeneği sunuyor.

 

EMEKLİLER UNUTULMADI

 

Bununla yetinmeyen Koç Holding, Koç Grubu’na bağlı olup Ford Otosan’da çalışan personelleri de binek araçlarda yüzde 7, Kuga’da yüzde 4, Mondeo ve C-max modellerinde iste yüzde 9 indirim seçeneği sunuyor. Ford Otosan emeklilerini de unutmayan Koç Holding Ford Otosan’dan emekli olmuş eski personellere Custom modelinde yüzde 12,  Courier modelinde ise yüzde 14 indirim seçeneği sunarak bu yaz tüm Koç’luları araç sahibi yapmayı hedefliyor.

 

FORD NAZER FARKI

Gerçekleştirilen birçok kampanyada gerek Kocaeli gerekse İstanbul’dan birçok araç severin uğrak yeri olan Ford Nazer, Koç Holding’in gerçekleştirdiği bu kampanya ile yine araç severlerin tek adresi olacak. Kampanya hakkında bilgi almak için Köşklüçeşme Mah. İstanbul Cad. E-5 Yanyol Gebze adresinde bulunan Ford Nazer’e gelebilir ya da (0262) 641 33 33 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Leave a Reply