KIA Sportage sadece ilhamını gelecekten almadı. GT-Line versiyonu, performanslı turbo motoru ve 4×4 çekiş sistemi ile tam olarak sizin için yaratıldı. Size kendinizi farklı bir zamanda yol alıyormuş gibi hissettirmek için tasarlandı.

Hayran Bakışları Çeken Göz Alıcı Hatlar

Hepimiz farklı görünmek ve kalabalıktan ayrılmak isteriz. Şık, cesur hatları ve sportif canlılığıyla devrim niteliğindeki all-new Sportage, sürerken gurur duymaktan fazlasını hissedebileceğiniz bir SUV.

Heyecan verici Gt-Line donanımını seçtiğinizde, bir dizi ekstra özellik tamamen yeni Sportage’ınızın dış tasarım tarzını zenginleştirir ve bireyselliğinizi özgürce ifade etmenizi sağlar.

 

Maksimum Sürüş Deneyimi İçin Modern Teknoloji 

Muhteşem Sportage sizi yeniliklerle donatmaya hazır. Hiç görmediğiniz, hiç bilmediğiniz, belki de aklınıza bile gelmeyecek yeni donanımlarla sizleri hayal bile edemeyeceğiniz bir dünyaya götürecek olan KIA Sportage ile viraj alırken devreye giren dört çeker teknolojisini hissetmek gibisi yok. Viraj almak hiç bu kadar eğlenceli olmadı.

Sizi Şaşırtacak Yıl Sonu Fırsatları

Aralık ayı içerisinde KIA’daki inanılmaz fiyatlar sizi de bir SUV sahibi yapacak!

 

KIA’nın muhteşemliğine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Size istediğiniz kolaylığı sağlayan KIA Sportage’lar  20.00 TL’ye 20 ay %0, 60.00 TL’ye 20 ay %0,82 faiz fırsatı ve Metalik gri renk hediyesiyle  aralık ayında sizleri bekliyor. İnanılmaz bir KIA Sportage’e sahip olmak istiyorsanız sizleri buraya alalım.

 

Sizleri Nazer ayrıcalıklarıyla hayallerinizi sürmeye davet ediyoruz. İletişim için (0262) 642 15 42 nolu telefonu arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply