Düşük yakıt tüketimi ve sürüşünüze güvenlik katacak teknolojik gelişmeleriyle segmentindeki araçların arasında bir adım öne çıkan Kia Rio temmuz ayında hurda teşviği avantajıyla Kia Nazer’de yeni sahiplerini bekliyor

KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

KIA’da temmuz ayına özel fırsatlar devam ediyor. Yenilenen özellikleriyle ön plana çıkan, şehrin dinamizmine uyum sağlayan ve düşük yakıt tüketimiyle dikkatleri üzerine çeken Kia Rio, temmuz ayına özel kampanyasıyla sizleri bekliyor. 2-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yeni bir Rio’ya 40.000 TL’ye 20 ay %0.99 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz.

ŞİMDİ HURDA TEŞVİĞİ AVANTAJIYLA

Konforu ve şıklığı bir arada sunan Kia Rio temmuz ayına özel fırsatları beraberinde getiriyor. Rio, 40.000 TL 20 ay %0.99 faiz avantajının yanı sıra 10.000 TL’ye varan hurda teşviki ile çok avantajlı fiyatlarla sizlerle. Üstelik Rio şimdi temmuz ayına özel olarak 67.500 TL’den başlayan fiyatlarla Kia Nazer’de!

EN İYİ ÖZELLİKLER BİR ARADA

Şehir dinamizmini yansıtan Rio modellerinde en iyi özelliklere bir arada sahip olmanın ise şimdi tam zamanı. Ferah ve geniş kabin, yüksek bagaj kapasitesi, mobil uyumlu ekran, arka koltukta bulunan USB girişi, düşük emisyon ve düşük yakıt tüketimi, yüksek düzey güvenlik özellikleri gibi unsurlarıyla Rio size aradığınız tüm özellikleri bir arada sunuyor.

TEMMUZ AYINDA KIA’NIZ OLSUN

Temmuz ayı sonuna kadar geçerli olacak olan  indirim fırsatları ve hurda teşvik avantajına şahit olmak için sizde Köşklüçeşme Mahallesi 573.Sokak No:5 Gebze/KOCAELİ adresine gelerek ya da (0262) 642 15 42 numaralı telefonu tuşlayarak KIA Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz. Temmuz fırsatları yeni bir Kia sahibi olmanız için doğru zaman.

 

http://nazer.com.tr/kia-rio-temmuz-ayinda-hurda-tesvigiyle-sizlerle/

Leave a Reply