İnşaat sektörünün geleceğine yatırım yapan Nazer İnşaat, Yahya Kaptan’da gerçekleştirdiği Nazer Inn Projesi ile iş dünyasının kapılarını sizler için aralayacak.

PRESTİJ VE KALİTE
Gerçekleştirdiği başarılı projeler ile tanınan Nazer Grubun; İzmit’in gözbebeği semti Yahya Kaptan’da gerçekleştirdiği Nazer Inn Projesi ile sizleri iş dünyasının prestijli ortamına davet ediyor. İzmit’in en değerli noktalarından biri Yahya Kaptan’da sahip olacağınız ofisler, prestiji ve kalitesiyle beklediğinizin çok üzerinde geri dönüşler almanızı sağlayacak. 

KOMPLEKS PLAZA
Ticaret hacmi ile dünyaya yön veren ülkelerde bulunan kompleks plazalar birlikte çalışmanın verimliliğini arttırarak, çalışanlar için başarıyı ortak payda olarak hedefliyor. Ülkemizde de son yıllarda adından sıkça söz ettirmeye başlayan kompleks plazalar, iş dünyasının birlikteliği ve başarısı için son derece önem arz etmekte.

KOLAY ULAŞIM SEÇENEKLERİ
Sınırları içerisinde ve yakınında gerçekleştirilen projeler ile İzmit’in yeni “Wall Street Caddesi” olarak da anılan Yahya Kaptan’da inşa edilen Nazer Inn; iş dünyasının birbirinden prestijli firmalarını bir araya getirecek. Lokasyonu kolay, özgün mimarisi, kolay ulaşım seçenekleri ve birbirinden özel firmaların birlikte çalışma ortamını sizlere sunuyor.

TİCARİ TAPU FIRSATI
Çalışma alanınızın ticari amaçlarda kullanılması adına alınan ticari tapu ayrıcalığını da bünyesinde bulunduran Nazer Inn Projesi’nde ister işiniz için, isterseniz yatırım amaçlı olarak satın alacağınız çalışma alanında ticari tapu fırsatı ile yatırımınızı daha değerli hale getiriyor.

DOKTORLAR, AVUKATLAR, MALİ MÜŞAVİRLER VE MÜHENDSİLİK OFİSLERİ
Özellikle danışmanlık hizmetleri sunan avukatlar ve mali müşavirler başta olmak üzere mimarlık ve mühendislik ofisleri için oldukça uygun bir proje olarak göze çarpan Nazer Inn, doktorların özel muayenehane olarak da tercih etmeleri açısından da kentin en göze çarpan projeleri arasında yer alıyor.

İZMİT’İN YÜKSELEN DEĞERİ: YAHYA KAPTAN
İzmit’in yükselen değeri Yahya Kaptan’da inşa edilmekte olan Nazer Inn projesi ya da Nazer İnşaat’ın gerçekleştirdiği diğer projeler hakkında bilgi almak için Sanayi Mahallesi Kozalı Sokak Çarşı Yapı AVM E2 Blok İzmit adresinde bulunan Nazer İnşaat’a gelebilir ya da (0262) 335 34 01 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Leave a Reply