İzmit’te inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren Nazer İnşaat iş dünyasına yönelik gerçekleştirdiği projesi Nazer Inn ile birbirinden farklı birçok meslek grubuna birlikte çalışma fırsatı sunuyor.

TRAMVAYIN RAHATLIĞI
Bir Plaza hayal edin. İçerisinde hukuk ve danışmanlık bürosu, mühendislik firmaları, sigorta acenteleri, seyahat firmaları gibi ticari hayatınızda mutlaka kapısından geçmeniz gereken birçok firmayı size aynı yerde sunsun. İzmit trafiğinden uzak, tramvay güzergahı ile oldukça rahatlayan Yahya Kaptan’da inşa edilen Nazer Inn projesinin size vaat ettiği tam da bu.

BİRLİKTE ÇALIŞMA FIRSATI
Gün geçtikçe bütünleşik bir operasyon halini alan iş dünyası için birlikte çalışmanın başarıyı getirdiği artık herkes tarafından bilinip kabul edilmekte. İzmitlilere gerçekleştirdiği projeler ile alternatif bir mimari anlayış sunan Nazer İnşaat iş dünyasına yönelik olan son projesi Nazer Inn ile birçok meslek grubuna aynı ortamda çalışma fırsatı sunuyor.

TİCARİ TAPU FIRSATI
Yahya Kaptan’da inşa edilen Nazer Inn iş dünyasının birbirinden prestijli firmalarını bir araya getirecek. Lokasyonu kolay, özgün mimarisi ile fark yaratan, rahat ulaşım seçenekleri ile Nazer Inn ister işiniz için, isterseniz yatırım amaçlı olarak satın alacağınız çalışma alanında ticari tapu fırsatı ile yatırımınızı daha değerli hale getiriyor.

PROJELER İÇİN BİLGİ ALIN
İzmit’in kupon bölgesi Yahya Kaptan’da inşa edilmekte olan Nazer Inn projesi ya da Nazer İnşaat’ın gerçekleştirdiği diğer iş ve konut projeleri hakkında bilgi almak için Sanayi Mahallesi Kozalı Sokak Çarşı Yapı AVM E2 Blok İzmit adresinde bulunan Nazer İnşaat’a gelebilir ya da (0262) 335 34 01 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Leave a Reply