İLERİ TEKNOLOJİ’NİN SON ÜRÜNÜ : PEUGEOT RIFTER

Fransız otomobil markası Peugeot’un en yeni tasarıma sahip aracı Yeni Rifter’ın lansmanı 16 Mart Cumartesi günü Peugeot Nazer’de gerçekleştirildi.

 LANSMANA YOĞUN İLGİ

Yeni Rifter’ın tanıtıldığı ve Peugeot Nazer’in plaza açılışının yapıldığı etkinliği Kocaeli siyaset ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı. Lansmanda ayrıca Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç bir konuşma gerçekleştirdi.

 İKİ FARKLI DİZEL MOTOR

Yerini aldığı Partner modeline göre SUV’lara daha yakın duran araç, iç mekanında da bu durumu gözler önüne seriyor. Otomatik şanzıman seçeneğinin sunulduğu Rifter, iki farklı dizel motor ile Peugeot Nazer’de yerini aldı.

 GÖZ ALICI TASARIM

Şıklığı, çevikliği ve sağlamlığı tek bir araçta buluşturan Yeni Peugeot Rifter; iş dünyasında yer alanların beklentilerini karşılarken aile yaşantısındada mükemmel bir denge yakalıyor. Dikey ızgarası ve bir Peugeot imzası olan LED gündüz farları* Rifter’ın daha kompakt ve daha dinamik bir tasarıma kavuşmasını sağlıyor.

BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Mükemmel ve fonksiyonel bir yapıya sahip olan Peugeot i-Cockpit® kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Peugeot i-Cockpit® teknolojisi, kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekranı ile yolculuklarda size daha çevik ve içgüdüsel bir sürüş keyfi yaşatırken yenilikçi BlueHDi dizel motorlar ve 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sayesinde düşük yakıt tüketimi ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

YENİ RIFTER İLE TANIŞMAK İÇİN NAZER’E DAVETLİSİNİZ

estetik dışı tasarımı ve özgün çizgileriyle tam aradığınız tarzda bir araç olan Yeni Peugeot Rifter Peugeot Nazer’de yakından görmeniz için sizi bekliyor. Hem işinize hem de ailenize dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız Rifter için Köşklüçeşme Mahallesi 573.Sokak no:5’te bulunan Peugeot Nazer’i ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

http://nazer.com.tr/ileri-teknolojinin-son-urunu-peugeot-rifter/

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply