Çarpıcı iç-dış dizayn ve son derece modern bir tasarıma sahip olan Ford Kuga, kaslı gövde yapısı ile aracınıza tarz katarken, haziran ayında yeni fırsatları ve kampanyası ile sizleri bekliyor

HAZİRAN’A ÖZEL ÖDEME SEÇENEĞİ

30 Haziran 2018’e kadar geçerli olan kampanyayla Ford’un dikkat çeken özellikleriyle kendisine hayran bırakacak otomobili Ford Kuga’ya özel ödeme seçenekleri ve Nazer avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Ford Nazer Otomotiv’den 4 yıl garanti ile sizlere güvenli sürüş deneyimini sonuna kadar yaşatacak olan Kuga haziran fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

TEKNOLOJİNİN YENİ ADI

 Kuga’nın dinamik tasarımı sizi ilk görüşte etkisi altına alır. Kaslı gövde yapısı araca tarz katmanın yanı sıra, aracın aerodinamik verimliliğine de katkıda bulunur. Aracın dinamik tasarımını ve çekici tarzını güven dolu imajı destekliyor. Kuga size bambaşka bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

HAZİRAN  FIRSATINI KAÇIRMAYIN

 Ford Nazer’de bulunan haziran ayına özel indirim fırsatlarına şahit olmak için sizde Köşklü Çeşme Mahallesi 573. Sokak No: 5 Gebze/KOCAELİ adresine gelerek ya da (0262) 641 33 33 numaralı telefonu  tuşlayarak Ford Nazer ayrıcalıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

http://nazer.com.tr/haziran-ayinda-kuganiz-olsun/

Leave a Reply