SEDANSEVERLER İÇİN PEUGEOT 301

Benzersiz sürüş keyfi ve ÖTV indirimiyle sizi Peugeot Nazer Otomotiv’de bekleyen 301’e şimdi aylık 1.550 TL’ye sahip olabilirsiniz. Nazer Peugeot’un size özel fırsatlarıyla, yeni nesil tasarımıyla, 7’’ kapasitif dokunmatik ekranıyla ve ekonomik yakıt tüketimiyle 301’iniz yola çıkmak için sizi Peugeot Nazer Otomotiv’de bekliyor. Ayrıca bunların yanında Peugeot Nazer Otomotiv size takas desteği de sunuyor.

 

 

 

VAZGEÇİLMEZ SÜRÜŞ KEYFİ

 

Lider yakıt ekonomisi ve benzersiz sürüş keyfi yaşatan Peugeot Partner Tepee, Peugeot Nazer Otomotiv’de ÖTV indirimi ve 48.000 TL krediye %0 faiz fırsatı ile sizi bekliyor. Zenith cam tavan sayesinde genişliğine genişlik katan Peugeot Partner Tepee, geri görüş kamerasıyla da park etme sorununu ortadan kaldıracak. Peugeot Nazer Otomotiv’in takas desteği fırsatı da sunduğu Peugeot Partner Tepee yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecek.

 

 

Sizde hayallerinizdeki Peugeot araçlara sahip olmak için, Köşklü Çeşme Mahallesi. 573. Sokak, No:5 Gebze/Kocaeli adresinden plazamızı ziyaret edebilir veya bize 0262-642-99-00 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply