Top

Ticarette Ford Zamanı

Avrupa ve Türkiye’nin ticari araçlardaki öncüsü Ford Otosan,yenilenen ticari kampanya paketiyle Ford Nazer’de yeni kullanıcılarını bekliyor. Ford’un ticari ailesinin en yeni üyeleri,Transit custom van,Tourneo  Courier,Transit Van ve Ranger özel bir kampanyada bir araya geldi.

Transit Custom Van

Yeni Transit Custom Van,Tork ve gücüyle kendi sınıfında fark yaratıyor.  105ps ‘ten 170Ps’e varan güç ve 360Nm den 405Nm’ye varan tork değerleriyle kuvvetli ve ekonomik bir sürüş konforu sağlıyor.

2 Litre Çevreci Motor

2 litre ecoblue çevreci motoruyla bir önceki jenerasyona göre %13 yakıt tasarrufu sağlaması öne çıkan özelliklerinden.

Yüksek Yükleme Kapasitesi

Geniş hacmi ile 8.3m3’e varan yükleme hacmi,3.3m yükleme uzunluğu ve 3400 kg’a varan yükleme kapasitesiyle sınıfının en iyilerinden.

Şehrin En Rahatı  

Otomatik Start-Stop ve tam otomatik slectshift şanzımanı ile şehir hayatının sıkışık trafiğinde sürücülere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Yeni Ford Tourneo Courier 

Tourneo Courier’de tam anlamıyla yakıt cimrisi.Sınıfının en az yakıt tüketimine sahip aracı 100 km’de 3.7 litre gibi bir oranla iddiasını gözler önüne seriyor.

Kent Trafiğinde Yakıt Tasarrufu

Tourneo Courier 6 ileri şanzımanıyla üstün bir sürüş deneyimi sunarken otomatik start-stop özelliğiyle kent trafiğinde %10 tasarruf sağlıyor.

Dönüşlerde Büyük Rahatlık

Tourneo Courier’de U  dönüşlerde sürücülere 10,5m turu olduğundan dolayı sınıfının diğer araçlarına göre daha fazla konfor  sağlıyor.

Yeni Ford Ranger 

Yeni Ford Ranger işlerinizi hafifletmek için özel olarak dizayn edildi.Teknolojik olarak üstün meziyetlerle donatıldı. Yeni Ranger, akıllı şerit takip sistemi ve park sensörü gibi özellikleriyle sürüşte güven hissinizi artıracak.

Yüksek performanslı Motor

2.2 Litre 160Ps ve 3.2 litre 200Ps motoruyla artık daha güçlü ve daha verimli bir olmasına karşın yakıttan üstün performans almanızı sağlıyor.

Çetin Araziler İçin Üretildi

237 mm yüksekliğiyle, engebeli ve zorlu arazi koşullarında bile maksimum konfor ve güvenlikle benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Yeni Ford Transit  Van

Ford transit Van, ekonomik ve güçlü Ecoblue 2.0 TDCi motoruyla sınıfının lideri olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı yük tipleri önden ve arkadan çekiş seçenekleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Akıllı Dört Tekerlek

Akıllı dört tekerlekli çekiş sistemi ile en zor şartlarda bile yüksek çekiş kuvveti sağlar. Seçili transit modellerinde yer alan ‘Akıllı AWD sistemi’ her tekerleğin en aktif kavrama bölgesini algılar ve bütün gücü oraya yönlendirir.

Kabin İçi Konfor  

Kabin içi konforda ikili ön yolcu koltuğunun arasına opsiyonel olarak arka koltukta dizüstü bilgisayarınızı koyabileceğiniz katlanır masa yer alır.

 

 

marduk
No Comments

Post a Comment