Top

ECOSPORT’TAN TÜRKİYE’YE MERHABA

Eylül ayında Almanya’nın Frankfurt şehrinde sergilenen Ford EcoSport Türkiye için merhaba demeye hazırlanıyor.

Yeni Heyecan

Eylül ayında Almanya’nın Frankfurt şehrinde sergilenen Ford EcoSport Türkiye’ye merhaba demeye hazırlanıyor. Sunduğu birçok yeni ve farklı özellik ile segmentinde ki SUV’lara meydan okumaya hazırlanan Ford Ecosport’ta hacminden motor kapasitesine, dizaynından konforuna birçok özellik ile makyajlandı.

Kalitenin Farkı

2018 model yılı için daha modern hale getirilenyeni Ecosport’ un motor seçeneklerine 1.5 litrelik ünite de eklendi. Ford EcoSport ST-Line modelinde 1.5 litrelik (TDCi) Ford EcoBlue olarak adlandırılan turbo dizel motor kullanılıyor ve bu ünite 125 PS 300 nmtork güç üretip ortalama da 4.5 litrelik /100 km yakıt tüketimi sunuyor.

334 Litre Bagaj Alanına Sahip

Bu ünitenin 100 PS, 125 PS ve 140 PS olmak üzere 3 farklı güç birimi ile sunuluyor. Şanzıman olarak ise 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik vites seçeneği sunuluyor. Bu arada araçta akıllı dört tekerden çekiş sistemi de mevcut olup gerektiği durumlarda aracın gücünü öne ve arkaya yarı yarıya dağıtabiliyor. Son olarak ise 2018 Ford EcoSport ST-Line kullanıcısı için 334 litre bagaj alanına sahip.


Yeni Ford Ecosport “Ön Talep Formu” için tıklayın 

http://nazer.com.tr/news-posts/macerayi-sevenlere-ford-ecosport/

nazer
No Comments

Post a Comment