Top

Anneler Günü’nde Ford Nazer Ayrıcalığı Sizleri Bekliyor

Hayat boyu yol arkadaşımız annelerimizi Ford Nazer’de mayıs ayında birbirinden avantajlı fırsatlar bekliyor. Ford Nazer’de Anneler Gününe özel seçili Ford marka otomobillerde yüzde 2 indirim fırsatı var.

Sınıfının Gözde Araçlarında

Her türlü araç ve hizmet talebinin müşteri beklentilerine uygun karşılanması düşüncesinden hareketle, müşteri memnuniyetine odaklanıp; kaliteli hizmeti, rekabete uygun ve zamanında tedarik etmeyi hedefleyen Ford Nazer Otomotiv, Anneler Günü nedeni ile mayıs ayı içerisinde büyük bir kampanyaya gidiyor. Annelere özel mayıs ayı içerisinde seçili Ford marka otomobillerde ve Courier, Connect, Ranger gibi sınıfının gözde araçlarında yüzde 2 indirim fırsatı Ford Nazer Otomotiv’de.

Bambaşka Bir Hediye

5 – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Ford marka sıfır kilometre otomobiller ve Courier, Connect, Ranger gibi sınıfının gözde araçlarında uygulanacak yüzde 2’lik indirimle, varlığı ile hayatımıza anlam katan, mutlu olmamız için her türlü fedakârlığı göze alan dünyanın en kıymetli varlıkları anneler için düşünülen bu kampanyayı kaçırmayın. Ford Nazer ayrıcalığı ile sizlere sunulan bu kampanya ile anneleriniz bu yıl bambaşka bir hediyeye kavuşacak.

Müşteri Memnuniyeti

Her türlü araç ve hizmet talebinin müşteri beklentilerine uygun karşılanması düşüncesinden hareketle, müşteri memnuniyetine odaklanan Ford Nazer Otomotiv sunduğu kaliteli araç ve satış sonrası servisi ile aradığınız tek adres. Ford’un bu mükemmel kampanyası için yapmanız gereken tek şey Köşklüçeşme Mah 573.Sok. No:5 GEBZE adresinde bulunan Ford Nazer Otomotiv’i ziyaret etmek. Kampanyalar için (0262) 641 33 33 numaralı telefonu tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anneler Günü’nde Ford Nazer Ayrıcalığı Sizleri Bekliyor

marduk
No Comments

Post a Comment